Зображення стану культури

Функція “Зображення стану культури” на платформі технології PurePixel™ дозволяє переглядати надійні калібровані супутникові зображення без хмар фермерам та їхнім довіреним консультантам. Технологія PurePixel використовує фірмовий алгоритм для аналізу вхідних даних з декількох датчиків з метою створення каліброваних карт індексу рослинного покриву впродовж сільськогосподарського сезону. Ця унікальна система калібрування дозволяє фермерам порівнювати стан культур на кожному етапі вирощування для проведення більш акцентованої розвідки стану культур. Це дозволяє приймати більш зважені рішення щодо застосування матеріалів упродовж сезону, допомагаючи фермерам підвищувати врожайність і прибутковість.

Функція “Зображення стану культур” входить до складу Farmer Pro та доступна по всьому світу.

Проблеми з полями

Перший крок – це зрозуміти, в чому полягають проблеми з вашими полями. Завдяки функції зображення стану культур фермери своєчасно отримують зображення, які допомагають їм усувати такі проблеми:

 • Нестача поживних речовин
 • Зараження комахами
 • Перекривання/розриви у покритті полів
 • Ущільнення грунту
 • Хвороба
 • Надмірне внесення хімічних речовин
 • Та інше!

Експрес-факти

 • Отримуйте супутникові зображення без хмар з точністю 10 м
 • Використовуються супутники Landsat 8, Sentinel 2A та Sentinel 2B, які надають у середньому 3-5 вільних від хмар зображень на місяць
 • Доступ до зображень упродовж с/г сезону після активації додаткового модуля і призначення полю межі та культури
 • Отримання чотирьох типів зображень для кожного поля: індекс рослинного покриву калібрований, індекс рослинного покриву класифікований, природний колір та інфрачервоний колір
Відгук про функцію "Зображення стану культури"

Калібрування зображень виконано правильно

Чимало постачальників зображень не ставлять перед собою завдання порівнювати одну стадію зростання з іншою з використанням каліброваної шкали. Пропозиція Trimble є унікальною, адже функція “Зображення стану культури” на платформі технології PurePixel, яка використовує фірмовий алгоритм, здатний аналізувати вхідні дані з декількох датчиків для створення каліброваних карт індексу рослинного покриву. Це означає, що користувач отримує надійні зображення впродовж сільськогосподарського сезону, в яких використовується одна й та сама шкала, завдяки чому можна швидше виявляти проблеми.

Локалізація проблемних ділянок

Функція “Зображення стану культури” надає систему “раннього попередження, яка дозволяє бачити проблему ще до того, як та спричинює витрати. Перегляд продуктивності культури по всьому полю для конкретної точки в часі допомагає у виявленні проблем на ранньому етапі. Функція “Зображення стану культури” – це ваш партнер у максимізації прибутків від кожної ділянки поля.

Як активувати функцію "Зображення стану культури"

Використовуйте зображення для цільової розвідки

Усі зображення можна переглядати зі програми Trimble Ag для мобільних пристроїв, що допомагає виявляти конкретні ділянки для подальшого дослідження. За допомогою цієї програми користувач може переходити до проблемних зон та вводити інформацію, отриману від розвідки, таких як типи шкідників та фотографії. Даними, які передаються до облікового запису Trimble, можна легко ділитися з довіреним радником і завдяки цьому своєчасно отримувати цінні рекомендації.

Відгуки наших клієнтів

“Я використовую зображення стану культур для підлаштування нашої програми внесення добрив. Я вирощую головним чином тверду червонозерну ярову пшеницю, і такі інструменти здатні посутньо впливати на вміст протеїнів, а отже, і на підсумки нашої діяльності. Ця функція проста у використанні та допомагає мені приймати зважені рішення при створенні моїх власних карт внесення зі змінною нормою”.

– Ланс Вікем, штат Монтана, США

“Функція “Зображення стану культури” від Trimble є дуже важливою частиною мого бізнесу з керування господарствами та консультацій. За допомогою цієї функції я можу аналізувати тисячі акрів і відразу знаходити проблемні зони, що економить мені цінний час, потрібний для того, щоб обійти поля на виявити проблеми”.

– Стів Геров, CCA, Trinity Ag Services

Початок роботи

Функція “Зображення стану культур” входить до складу Farmer Pro та доступна по всьому світу. Натисніть нижче для перегляду відомостей про те, як її придбати.

Де придбати