Навчання та підтримка

Компанія Trimble Ag пропонує широкий вибір варіантів для дилерів і клієнтів, які допоможуть їм навчитися ефективно користуватися нашими продуктами. Кожна людина навчається у власній манері, тож ми прагнемо пропонувати різноманітні варіанти навчання, які підійдуть усім. Дізнайтеся більше про наші варіанти навчання та підтримки нижче.

Електронне навчання

Програмне забезпечення: користувачі можуть знаходити покрокові посібники з можливістю друку, переглядати відео, завантажувати оновлення програмного забезпечення для ПКта отримувати робочі процеси для ПЗ Trimble Ag – все це пропонує База знань. Знайдіть попередні версії ПЗ Trimble Ag Software для ПК та Farm Works Software® за цим посиланням. Нарешті, користувачі програмного забезпечення можуть знаходити останні оновлення та покращення ПЗ тут..

Апаратне та програмне забезпечення: користувачі також можуть проводити навчання у власному темпі на сайті Learn.Trimble.com, де пропонуються різноманітні модулі електронного навчання. Перейдіть на Learn.Trimble.com для реєстрації або входу до існуючого облікового запису.

База знань

Навчальні курси

Програмне забезпечення: навчання онлайн доступне у вигляді щотижневих семінарів. Замовники отримають запрошення по ел. пошті при покупці пакетів Farmer Fit, Farmer Pro та Advisor Prime. Ці навчальні сеанси наразі пропонуються англійською мовою, у майбутньому планується додати також інші мови.

Обладнання: навчальні курси для замовників пропонуються через дилерів Trimble. Для зв’язку з місцевим дилером Trimble натисніть тут.

Пошук дилерів

Підтримка користувачів

Обладнання: клієнти мають звертатися до свого дилера з запитаннями, що відносяться до підтримки. Натисніть тут для зв’язку з місцевим дилером Trimble

Програмне забезпечення: користувачі можуть звертатися до свого дилера для отримання підтримки або отримувати особисту підтримку від Trimble трьома способами:

  1. Ел. пошта – надішліть повідомлення на адресу TABS_Support@Trimble.com
  2. Телефон – див. нижче номери телефонів та робочий час
  3. Програма для мобільного – торкніться плитки “Налаштування” та проведіть по екрану вгору, а потім торкніться

Пошук дилерів

Підтримка дилерів

Ви є авторизованим дилером Trimble або партнером Vantage, і вам потрібні навчання або підтримка?

Переглянути нашу розклад тренувального посередника або натисніть нижче, щоб виконати вхід та отримати доступ до ресурсів.

Центр ресурсів каналу

Часи роботи служби підтримки ПЗ та контактні дані

Регіон Контактна інформація
Півн. та Півд. Америка З понеділка по п’ятницю 6:00 – 18:00 (MT) субота 6:00 – 10:00 (MT) +1-800-282-4103
Експерти з версій Prime та Enterprise працюють з пон. по п’ят. 8:00 – 18:00 (MT)
Європа Понеділок – п’ятниця 6:00 – 17:00 (GMT) 001-800-282-4103
Австралія та Нова Зеландія Понеділок – п’ятниця 8:30 – 17:30 (NZT) +61 (3) 5249-5735

Videos

Апаратне та програмне забезпечення: користувачі можуть переглядати різноманітні навчальні відео на YouTube. Підпишіться на навчальний канал Trimble Ag та отримуйте сповіщення про додавання нового контенту. Знаходьте інформацію, пов’язану з продажами та маркетингом, на каналі Trimble Agriculture.

Програмне забезпечення: користувачі можуть знаходити додаткові ресурси з керування господарством тут– у тому числі вебінари, відео та електронні книжки.

Перегляд відео на YouTube